top of page
h (23)
merginos
h (12)
h (39)
h (22)
10 (75)
10 (177)
Pirtis
20 (25)
10 (142)

Konferencijų ir laisvalaikio centras atidarytas 2008 metų rugpjūčio mėnesį. Šis pramogų ir poilsio kampelis įsikūręs Plungės miesto pašonėje, šalia Tauragės–Mažeikių ir Šiaulių–Palangos žiedinės sankryžos, netoli Žemaitijos nacionalinio parko.

Kad ir kokia šventė beldžiasi į Jūsų duris - siekiame puikiausio rezultato ją kuriant. Organizuojami banketai, furšetai, pobūviai, vestuvės, krikštynos, verslo pietūs, vaikų gimtadieniai, įmonių vakarėliai ir kitos šventės. Turime sales, kuriose talpiname nuo 12 iki 100 asmenų.

Norite surengti konferenciją, seminarą, pasitarimą, o gal ieškote patalpų mokymams ar gaminių bei paslaugų pristatymams? Mielai siūlome jums 2 stilingas, jaukias, turinčias natūralų apšvietimą bei visą reikiamą įrangą konferencijų sales. Jose vienu metu gali dirbti apie 100 dalyvių.

Draugų, artimųjų kompanijoje galite pasimėgauti pirčių malonumais. „Porto“ viešbutyje yra įrengta sauna, garinė pirtis, hidromasažinis baseinas. Po pirties galite pavakarieniauti šalia esančioje jaukioje salėje.

Norintiems kokybiško poilsio, prabangaus apgyvendinimo sau ir savo svečiams - siūlome 3 žvaigždučių naujo, modernaus viešbučio paslaugas.

Pasiilgote aktyvaus poilsio? „Porto“ boulingas - įrengti šeši takeliai, čia galite švęsti vaikų gimtadienius, rengti įmonių, kolektyvų turnyrus ar tiesiog smagiai ir azartiškai praleisti laiką draugų, artimųjų kompanijoje.

Viešbutis Boulingas Restoranas Pirčių kompleksas Konferencijos Automobilių nuoma

vieno kąsnio sumuštiniai
Restoranas Plungėje
bottom of page